Home > Hírek események > Álláslehetőség

A Romániai Magyar Cserkészszövetség állást hirdet a Bazár felelős, részmunkaidős munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Részt vesz a körzeti és országos rendezvényeken.
  • Naprakészen tartja az árukészlet kimutatást.
  • Naprakészen tartja a webshopot .
  • Felel az online és offline rendelések kézbesítéséről.
  • Tartja a kapcsolatot a beszállítókkal és gondoskodik a termékek újra rendeléséről, a folytonos árukészletről.
  • Folyamatosan követi az igényeket és próbál ezekre reagálni.

Jelentkezési feltételek:

  • B kategóriás autóvezetői engedély
  • Román nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Saját autó
  • Eladás terén szerzett tapasztalatok
  • Grafikai számítógépes programok kezelése
  • Cserkészmúlt vagy cserkész kötődés

Biztosítunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztást
  • Szükség esetén szolgálati telefont
  • Utazási költség terítést

Jelentkezési határidő:

Az önéletrajzot és motivációs levelet kérjük az office@rmcssz.ro email címre küldeni legkésőbb április 15-ig.

Érdeklődni Bálint Lajos Lóránt elnöknél (0744572555), vagy Molnár Szilárd ügyvezető elnöknél (0744525134) lehet.